+420 775 617 191

    

info@ital-design.cz

     PAYU

Kabelky přes rameno

Máte rádi pohodlí a svobodu pohybu, kdy Vám nic nepřekáží v rukou? Potom je naše kolekce kabelek přes rameno právě pro Vás. K dostání jsou kabelky přes rameno všech velikostí, stylů i barev. Díky naším cenám si můžete dovolit několik kabelek přes rameno, třeba do práce, do města na sraz s kamarády, na cestování, na rande. U nás si na své přijdou milovnice praktického casual, pohodlného sportovního stylu, ženského a jemného romantického stylu nebo třeba elegantního business stylu. Je jedno, jaký styl je pro Vás ten nejlepší, protože s našimi kabelky přes rameno se budete cítit pohodlně vždy, nezávisle na tom, kde jste a co děláte.

Kabelka přes rameno na Ital-Design.cz - klasika je stále v módě!

Navzdory obrovskou škálu stylů a vzorů moderních kabelek, především by měly být pohodlné a funkční. Designéři mají dnes velký úkol: ideální dámská kabelka musí být pohodlná a praktická a zároveň módní a stylová, aby perfektně doplňovat vzhled svého majitele. I přes měnící se módní trendy ve světě kabelek, jeden trend zůstává beze změny již mnoho desetiletí – kabelky přes rameno jsou vždy populární. Velká každodenní kabelka nebo malá spojka na večer – praktický ramenní popruh umožňuje uvolnit ruky a dává vám svobodu pohybu. Pro opravdové milovníky stylu a pohodlí internetový obchod Ital-Design.cz připravil velkou nabídku nádherných kabelek přes rameno. Ital-Design.cz kabelky se liší vynikající kvalitou, škálou stylů a módních vzorů. S taškou přes rameno na popruhu z Ital-Design.cz jistě budete vyčnívat z davu!

Funkčnost, praktičnost a módní design – taška přes rameno na Ital-Design.cz

Objevte si velký výběr našich tašek na pásu přes rameno na Ital-Design.cz. Sportovní nebo klasické, velké, střední nebo malé kabelky – každá parádnice najdete v našem internetovém obchodě Ital-Design.cz vyhovující pro ni model. Optimální kombinace ceny a kvality vám umožní si vybrat ideální kabelku pro každou situaci. Připravujete se pro romantický večer? Dejte si pozor na naší nádherné malý spojky na popruhu přes rameno. Chystáte se jít ven z města na víkend? Máme pro vás i kabelky na popruhu přes rameno, sportovní nebo příležitostné. Z Ital-Design.cz můžete být jistý, že si koupíte módní funkční věc, která bude akcentovat každý váš vzhled.

na stránku
Položky 124 z celkem 1097
1 2 3 4 5
na stránku
Položky 124 z celkem 1097
1 2 3 4 5
Porovnat produkty

Nevybrali jste položky k porovnání.